درباره ما

از کِی ... ؟

آنیکا هوم فعالیت خود را در سال 1391 در زمینه تامین نیاز کالاهای خواب مردم عزیز کشورمان آغاز کرد و امروز به بزرگترین مرجع بررسی تخصصی و انتخاب کالای خواب در سطح کشور تبدیل شده است. این مجموعه در سایه لطف ایزد منان و به مهر همراهان و مشتریان گرانقدر به طور مداوم در حال رشد و ارتقای سطح خدمات و کیفیت کالای ارائه شده می باشد.

با چه هدفی ... ؟

از اهداف این مجموعه فراهم آوردن شرایط خرید آسان و مطمئن در زمینه کالای خواب، بدون نیاز مراجعه حضوری می باشد. از جمله خدمات این مجموعه امکان مشاهده دقیق اطلاعات پارچه و الیاف به کار برده شده در کالا و حق انتخاب در ابعاد کالا، بررسی معماری پارچه های به کار برده شده و پیشنهاد دکوراسیون ویژه طرح های موجود می باشد. همچنین ارسال رایگان و سریع محصولات، امکان ارجاع کالا در صورت عدم تایید توسط مشتری و ایجاد رابطه دوستانه و همراه شدن با مشتری و سعی در درک نیازهای مشتری و نزدیک شدن به نگاه مشتری در قضاوت سطح کیفیت و اطلاعات کالا از دیگر خدمات این مجموعه می باشد. مجموعه ی این عوامل منجر به اعتماد و تکیه بیشتر مشتری به این مجموعه شده و مسیر پیشرفتمان را هموار کرده است.

با چه کسانی ...؟

آنیکا هوم بواسطه ی همکاری با تامین کنندگان اصلی کالای خواب که عمدتا" وارد کننده و یا تولید کننده ی محصولات هستند موفق به حذف واسطه های میان مشتری و تامین کنندگان شده است و بدین ترتیب مردم عزیز کشورمان در هر نقطه از میهنمان می توانند بدون واسطه و هزینه های اضافی، کالای خواب مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

چرا آنیکا هوم  ... ؟

علاوه بر عرضه کالا با قیمت مناسب، مجموعه ی آنیکا هوم  به منظور تشویق مخاطبان به خرید بیشتر اقدام به ارائه ی تخفیف های شگفت انگیز در کالاهای ارائه شده نموده است. آنیکا هوم شرایطی را ایجاد کرده است که تامین کنندگان به ارائه ی این تخفیف های شگفت انگیز علاقه مند شده اند. در واقع به دلیل حجم بالای سفارش های مشتریان به آنیکا هوم  و متعاقبا" انتقال این سفارش ها به تامین کنندگان، این همکاران محترم تمایل به ارائه ی تخفیف بیشتر و لذا فروش تعداد بیشتری از کالاهای خود را دارند. بدین ترتیب با رعایت اصل "سود کمتر در هر فروش، تعداد فروش بالاتر و در نتیجه سود کل بیشتر" قیمت نهایی محصولات کمتر شده و در نهایت با ارائه این قیمت های فوق العاده رقابتی و مناسب، مردم عزیز کشورمان از امکان دریافت کالای با کیفیت با تخفیف بیشتر بهره مند می شوند.